اطلاعیه پایان اجرای افزایش سرمایه شرکت

سهامداران محترم شرکت تامین آتیه درخشان نوین؛

با عرض تبریک و تهنیت به مناسبت به اتمام رسیدن مراحل عملیاتی اجرای افزایش سرمایه شرکت از 420 میلیارد ریال به 1953 میلیارد ریال به میزان %365، بدینوسیله به استحضار کلیه سهامداران محترم می رساند که از تاریخ 2398/12/25 پرتال بروزشده سهامداران در دسترس قرار گرفته و امکان آگاهی ازمبلغ مطالبات و تعداد و مبلغ سهام بر اساس آخرین NAV برای کلیه سهامداران محترم میسر خواهد بود.  

هیأت مدیره و کارکنان شرکت تأمین آتیه درخشان نوین از صبر و شکیبایی و مساعدت شما سهامداران محترم در طول عملیات اجرایی افزایش سرمایه شرکت کمال تشکر و سپاس را دارد.

بروز رسانی مشخصات فردی در پرتال سهامداران

از کلیه سهامداران گرامی خواهشمند است به منظور سهولت در اطلاع رسانی با مراجعه به پرتال سهامداران و درج شماره همراه خود در قسمت تغییر مشخصات به لینک زیر مراجعه نمایید:

اطلاع رسانی به سهامداران

 جهت اطلاع و بازدید به پرتال مراجعه نمایید.

 

                      ورود به پرتال سهامداری

راهنمای استفاده از پرتال سهامداران


 
 

هر سهامدار در صورت خارج شدن از گروه بانک اقتصاد نوین طبق آیین‌نامه سهامداری ( با ورود به پورتال سهامداران و از طریق قسمت مربوط به اخبار و اطلاعیه ها می‌توانید آیین نامه را مشاهده و یا در صورت نیاز آن را ذخیره نمایید ) از جمع سهام‌داران شرکت خارج می‌شوند که طی یک معرفی‌نامه جهت تسویه سهام خود به این شرکت معرفی می‌شوند سهامدار با تکمیل فرم شماره 1 به همراه اقرارنامه و امضاء کردن دفتر سهام به امور مالی این شرکت معرفی می‌شوند. امور مالی تعداد سهام سهامدار را با با توجه به آخرین نرخ NAV در زمان آخرین پرداختی ایشان محاسبه و ارزش ریالی آن به بانک یا شرکت زیر گروه پرداخت می‌گردد.
 
 

دانستنی های مفید در رابطه با پورتال سهامداران
  1. تعداد سهام تعداد: سهام مربوط به سهامدار به تاریخ آخرین افزایش سرمایه
  2.  کل سود دریافتی سرمایه اولیه سهامدار ( که از طرف بانک یا شرکت زیرگروه پرداخت شده است که همان یک ماه حقوق پایه است که بصورت وام قرض الحسنه به سهامدار داده می‌شود) 
  3.  مانده مطالبات مجموع پرداختی های سهامدار بعد از آخرین افزایش سرمایه ( مجموع 4% پرداختی خود سهامدار + 6% پاداش از طرف بانک یا شرکت زیرگروه نکته : مقدار مانده مطالبات بعد از هر افزایش سرمایه به سهام تبدیل و ارزش ریالی آن صفر می‌شود.
  4.  کل سهم تعداد کل سهام ثبت شده شرکت تأمین آتیه درخشان نوین در شرکت ثبت شرکتها
  5.  سهم شما تعداد سهام سهامدار تا آخرین تاریخ افزایش سرمایه
  6. درصد سهم شما درصد سهم شما از کل سهام ثبت شده شرکت
  7.  ارزش سهام شما در تاریخ این ارزش سهام بر مبنای آخرین نرخ NAV محاسبه و نمایش داده می‌شود.
  8.  روند قیمت این نمودار، روند تغییرات نرخ NAV را در بازه های زمانی مختلف نشان می‌دهد.