اطلاعیه در خصوص پرداخت مطالبات سهامداران منفک شده

اطلاعیه در خصوص پرداخت مطالبات سهامداران منفک شده


به استحضار کلیه سهامداران محترم گروه مالی اقتصاد نوین می رساند :
در صورت اعلام قطع همکاری توسط مجموعه متبوع هر سهامدار ، ایشان بر اساس نرخ NAV تاریخ اعلام قطع همکاری از سهامداری این شرکت منفک و کلیه مطالبات اعم از مبالغ ناشی از فروش سهام ، آورده های نقدی و سود سهام ( در صورت وجود ) ، به حساب بستانکاری سهامدار مذکور .........

 راه اندازی باشگاه نوین یار

راه اندازی باشگاه نوین یار 
به اطلاع سهامداران گرامی می رساند، شرکت آتیه تابان نوین از شرکتهای زیر مجموعه شرکت تامین آتیه درخشان نوین اقدام به راه اندازی باشگاه نوین یار جهت ارائه خدمات رفاهی و فرهنگی به شما سهامداران گرامی نموده است.


آگهی دعوت به مجامع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده منتهی با اسفند ماه 1397

 

آگهی دعوت به مجامع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده

شرکت تامین آتیه درخشان نوین ( سهامی خاص )

به شماره ثبت 464660

به شناسه ملی 14004600493


 

 

بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم و یا نمایندگان قانونی ایشان دعوت می گردد تا در مجامع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده شرکت که رأس ساعت 9 صبح روز یکشنبه مورخ 1398/03/12در محل تهران، خیابان ولیعصر، خیابان اسفندیار، شماره 24، طبقه دهم برگزار می­گردد حضور بهم رسانند.

دستور جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه:
1-استماع گزارش هیأت مدیره و حسابرس وبازرس قانونی برایسال مالی منتهی به 1397/12/29
2-تصویب صورتهایمالی منتهی به 1397/12/29
3-انتخاب بازرس قانونی اصلی وعلی­البدل برایسال مالی منتهی به 1398/12/29 و تعیین حق الزحمه ایشان
4-تصمیم­گیری در خصوص تقسیم سود
5-انتخاب روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی­های شرکت
6-تعیین پاداش و حق حضور اعضای هیأت مدیره
7-تصویب معاملات مشمول ماده 129 قانون تجارت
8-سایر موارد
 
دستور جلسه مجمع عمومی فوق العاده:
- افزایش سرمایه
                                                                                  هیأت مدیره شرکت


 

 

 

 

 


 

ورود به پرتال سهامداری

اطلاعیه پایان اجرای افزایش سرمایه شرکت

سهامداران محترم شرکت تامین آتیه درخشان نوین؛

با عرض تبریک و تهنیت به مناسبت به اتمام رسیدن مراحل عملیاتی اجرای افزایش سرمایه شرکت از 420 میلیارد ریال به 1953 میلیارد ریال به میزان %365، بدینوسیله به استحضار کلیه سهامداران محترم می رساند که از تاریخ 2398/12/25 پرتال بروزشده سهامداران در دسترس قرار گرفته و امکان آگاهی ازمبلغ مطالبات و تعداد و مبلغ سهام بر اساس آخرین NAV برای کلیه سهامداران محترم میسر خواهد بود.  

هیأت مدیره و کارکنان شرکت تأمین آتیه درخشان نوین از صبر و شکیبایی و مساعدت شما سهامداران محترم در طول عملیات اجرایی افزایش سرمایه شرکت کمال تشکر و سپاس را دارد.

بروز رسانی مشخصات فردی در پرتال سهامداران

از کلیه سهامداران گرامی خواهشمند است به منظور سهولت در اطلاع رسانی با مراجعه به پرتال سهامداران و درج شماره همراه خود در قسمت تغییر مشخصات به لینک زیر مراجعه نمایید:

اطلاع رسانی به سهامداران

 جهت اطلاع و بازدید به پرتال مراجعه نمایید.

 

                      ورود به پرتال سهامداری

راهنمای استفاده از پرتال سهامداران


 
 

هر سهامدار در صورت خارج شدن از گروه بانک اقتصاد نوین طبق آیین‌نامه سهامداری ( با ورود به پورتال سهامداران و از طریق قسمت مربوط به اخبار و اطلاعیه ها می‌توانید آیین نامه را مشاهده و یا در صورت نیاز آن را ذخیره نمایید ) از جمع سهام‌داران شرکت خارج می‌شوند که طی یک معرفی‌نامه جهت تسویه سهام خود به این شرکت معرفی می‌شوند سهامدار با تکمیل فرم شماره 1 به همراه اقرارنامه و امضاء کردن دفتر سهام به امور مالی این شرکت معرفی می‌شوند. امور مالی تعداد سهام سهامدار را با با توجه به آخرین نرخ NAV در زمان آخرین پرداختی ایشان محاسبه و ارزش ریالی آن به بانک یا شرکت زیر گروه پرداخت می‌گردد.
 
 

دانستنی های مفید در رابطه با پورتال سهامداران
 1. تعداد سهام تعداد: سهام مربوط به سهامدار به تاریخ آخرین افزایش سرمایه
 2.  کل سود دریافتی سرمایه اولیه سهامدار ( که از طرف بانک یا شرکت زیرگروه پرداخت شده است که همان یک ماه حقوق پایه است که بصورت وام قرض الحسنه به سهامدار داده می‌شود) 
 3.  مانده مطالبات مجموع پرداختی های سهامدار بعد از آخرین افزایش سرمایه ( مجموع 4% پرداختی خود سهامدار + 6% پاداش از طرف بانک یا شرکت زیرگروه نکته : مقدار مانده مطالبات بعد از هر افزایش سرمایه به سهام تبدیل و ارزش ریالی آن صفر می‌شود.
 4.  کل سهم تعداد کل سهام ثبت شده شرکت تأمین آتیه درخشان نوین در شرکت ثبت شرکتها
 5.  سهم شما تعداد سهام سهامدار تا آخرین تاریخ افزایش سرمایه
 6. درصد سهم شما درصد سهم شما از کل سهام ثبت شده شرکت
 7.  ارزش سهام شما در تاریخ این ارزش سهام بر مبنای آخرین نرخ NAV محاسبه و نمایش داده می‌شود.
 8.  روند قیمت این نمودار، روند تغییرات نرخ NAV را در بازه های زمانی مختلف نشان می‌دهد.
 

 

آشنایی باسهامداری

 
 

شرکت تأمین آتیه درخشان نوین در جهت تأمین رفاه بیشتر و همینطور سرمایه گذاری برای آتیه کارکنان گروه بانک اقتصاد نوین تأسیس شده است. هر عضو گروه بانک اقتصاد نوین پس از طی دوره آزمایشی در بانک یا شرکت‌های متعلق به گروه بانک به عنوان یکی از سهامداران این شرکت شناخته می‌شود و برای عضویت ملزم به دریافت معرفی‌نامه از بانک یا شرکت‌های زیرگروه می‌باشد که به همراه تکمیل فرم شماره 2، اقرارنامه، وکالت نامه، کپی برابر با اصل شناسنامه و کارت ملی و نمونه امضاء تأیید شده توسط یکی از شعب بانک اقتصاد نوین به این شرکت ارسال و جهت ثبت سهامداری ایشان اقدام می‌شود. در ابتدا برای خرید سهام، بانک یا شرکت‌های زیرگروه، مبلغی معادل یک ماه از پایه حقوق متقاضی بصورت وام قرض‌الحسنه برای متقاضی در نظر گرفته می‌شود و توسط بانک و یا شرکت زیرگروه به شرکت تأمین آتیه درخشان نوین پرداخت می‌کند مبلغ پرداخت شده به عنوان سرمایه اولیه هر سهامدار در نظر گرفته می‌شود که بر اساس نرخ NAV آن فصل که تعیین شده تبدیل به سهام می‌شود و در حساب سهامدار اعمال می‌شود. بعد از ورود به جمع سهامداران شرکت تأمین آتیه درخشان نوین، بانک و یا شرکت زیرگروه موظف است هر ماه معادل ده درصد ( 10% ) از حقوق پایه هر سهامدار را به این شرکت واریز نماید که چهار درصد ( 4% ) آن از حقوق خود سهامدار کسر می‌گردد و شش درصد ( 6% ) از طرف بانک یا شرکت زیرگروه پرداخت می‌شود. مجموع واریزهای ماهانه در مانده مطالبات هر سهامدار ذخیره می‌گردد و در زمان افزایش سرمایه که هر سال یکبار انجام می‌شود این مانده مطالبات به سهام تبدیل می‌شود و این روال طبق برنامه پیش‌بینی شده در هیأت مدیره شرکت و به منظور تقویت بنیان اقتصادی تا گذشت پنج سال از تأسیس شرکت ادامه خواهد یافت.
 
نرخ NAV ( ارزش هر واحد سهم در دوره مربوطه ) هر سه ماه ( 3 ماه ) یکبار توسط کارگروه مربوطه که متشکل از نماینده شرکت مدیریت سرمایه، نماینده شرکت تأمین آتیه درخشان نوین و نماینده بانک اقتصاد نوین است و با توجه به عملکرد و میزان سرمایه گذاری‌ها، دارایی‌ها و سود حاصل شده از سرمایه گذاری‌های شرکت تعیین می‌گردد.
امکان خرید و فروش سهام بین سهامداران عزیز وجود ندارد
 
نرخ NAV به معنی ارزش خالص دارایی ها و مخفف عبارت Net Asset Value می‌باشد. هر سهامدار در صورت خارج شدن از گروه بانک اقتصاد نوین طبق آیین‌نامه سهامداری ( با ورود به پورتال سهامداران و از طریق قسمت مربوط به اخبار و اطلاعیه ها می‌توانید آیین نامه را مشاهده و یا در صورت نیاز آن را ذخیره نمایید ) از جمع سهام‌داران شرکت خارج می‌شوند که طی یک معرفی‌نامه جهت تسویه سهام خود به این شرکت معرفی می‌شوند سهامدار با تکمیل فرم شماره 1 به همراه اقرارنامه و امضاء کردن دفتر سهام به امور مالی این شرکت معرفی می‌شوند. امور مالی تعداد سهام سهامدار را با با توجه به آخرین نرخ NAV در زمان آخرین پرداختی ایشان محاسبه و ارزش ریالی آن به بانک یا شرکت زیر گروه پرداخت می‌گردد.
 
دانستنی های مفید در رابطه با پورتال سهامداران
 1.  تعداد سهام:  تعداد سهام مربوط به سهامدار به تاریخ آخرین افزایش سرمایه
 2. کل سود دریافتی سرمایه اولیه سهامدار ( که از طرف بانک یا شرکت زیرگروه پرداخت شده است که همان یک ماه حقوق پایه است که بصورت وام قرض الحسنه به سهامدار داده می‌شود)
 3.  مانده مطالبات مجموع پرداختی های سهامدار بعد از آخرین افزایش سرمایه ( مجموع 4% پرداختی خود سهامدار + 6% پاداش از طرف بانک یا شرکت زیرگروه نکته : مقدار مانده مطالبات بعد از هر افزایش سرمایه به سهام تبدیل و ارزش ریالی آن صفر می‌شود.
 4.  کل سهم تعداد کل سهام ثبت شده شرکت تأمین آتیه درخشان نوین در شرکت ثبت شرکتها
 5.  سهم شما تعداد سهام سهامدار تا آخرین تاریخ افزایش سرمایه
 6.  درصد سهم شما درصد سهم شما از کل سهام ثبت شده شرکت
 7.  ارزش سهام شما در تاریخ این ارزش سهام بر مبنای آخرین نرخ NAV محاسبه و نمایش داده می‌شود.
 8. روند قیمت این نمودار، روند تغییرات نرخ NAV را در بازه های زمانی مختلف نشان می‌دهد.
 

تاریخچه

 
 

تاریخچه ای کوتاه از شروع فعالیت


شرکت تأمین آتیه درخشان نوین در تاریخ 1393/9/16 با سرمایه 10 میلیون ریال در اداره ثبت شرکتهای استان تهران با شماره ثبت 464660 به ثبت رسید. رسالت شرکت ثروت آفرینی برای سهامداران خود بوده و میباشد، با همین هدف وحمایت سهامداران محترم بعد از گذشت مدت کوتاهی سرمایه ای بالغ بر 120 میلیارد ریال تحصیل نموده است و سپس در سال 1396 سرمایه به 420 میلیارد ریال افزایش یافت. از عمده اهداف شرکت می توان به موارد ذیل اشاره نمود:


-سرمايه‌گذاري و فعاليت در بخش پروژه‌هاي عمراني

-سرمايه‌گذاري در سهام شرکت های صنعتی و معدنی

-انجام معاملات مجاز بازرگاني داخلي و خارجي و صادرات و واردات كليه كالاهاي مجاز

-مشاركت با شركتهاي دولتي و خصوصي - فعاليت‌هاي مختلف سخت‌افزاري

-حضور در بازار پول و بازار سرمایه