طرح فروش ویژه محصولات الکترونیکی و دیجیتال

طرح فروش ویژه محصولات الکترونیکی و دیجیتال 


لیست قیت های جدید محصولات الکترونیکی و دیجیتالی برای رفاه سهامداران گرامی:
- لیست قیمت تلویزیون های TCL :کلیک کنید<<<
- لیست قیمت محصولات ایکس ویژن (تلویزیون - یخچال فریزر- ماشین لباسشویی) :کلیک کنید<<<
- لیست قیمت محصولات شارپ ( ماشین ظرفشویی) :کلیک کنید<<<
- لیست قیمت موبایل های سامسونگ و هوآوی :کلیک کنید<<<
فرم درخواست خرید کالا:  اینجا کلیک کنید<<<

 


گروه هتل های لاله

 
طرح اقامتی گردشگری در گروه هتل های لاله

گروه هتل های لاله

پیرو اطلاعیه های صادره در خصوص عقد قرارداد با هتل های مستقر در شهرهای بزرگ کشور، باستحضار می رساند قرارداد شرکت آتیه تابان نوین با گروه هتل های لاله (فعال در 6 شهر کشور) نهایی گردیده و جهت اقامت همکاران گرامی با شرایط نقد و اقساط به شرح ذیل آماده بهره برداری می باشد.

هتل لاله تهران

هتل لاله یزد

هتل لاله چابهار

 

هتل لاله کرمانشاه 

هتل لاله کندوان نبریز 

 

هتل لاله سرعین اردبیل 

شرایط رزرو اتاق ها :

شرایط رزرو اتاق به صورت نقد و اقساط به شرح جدول پیوست می باشد.

لازم به ذکر است همکاران متقاضی رزرو اقساطی 30 درصد مبلغ ستون مربوط به قیمت رزرو اقساطی را به صورت نقد و 70 درصد باقیمانده به صورت اقساط 8 ماهه بدون بهره با ارائه چک پرداخت خواهند نمود.

شرایط هتل :

·سرویس صبحانه رایگان می باشد.

·زمان تحویل اتاق از ساعت 14 به بعد و زمان تخلیه اتاق قبل از ساعت 12 ظهر می باشد.

·اتاق های موردنظر برای پذیرش مهمان مجهز به تمام امکانات لازم از قبیل یخچال، تلویزیون، تلفن، سیستم گرمایشی و سرمایشی، سرویس خواب و حمام، حوله، صابون، شامپو، دستمال کاغذی، مسواک و خمیردندان می باشد.

·اعتبار قیمت های مندرج در جدول فوق تا اطلاع ثانوی می باشد.

سایر توضیحات تکمیلی :

الف) همکارانی که تمایل به استفاده از خدمات گروه هتلهای لاله را دارند می بایست جهت رزرو اتاق حداقل 3 روز قبل از زمان موردنظر جهت آگاهی از وجود ظرفیت خالی با قسمت پذیرش هتل در شهر مربوطه تماس گرفته و پس از اطمینان از موجود بودن اتاق متناسب با تعداد نفرات، فرم درخواست مربوطه (پیوست) را تکمیل و امضا نموده و تصویر فرم تکمیل شده را از طریق یکی از راههای ارتباطی ذیل این نامه به شرکت آتیه تابان نوین ارسال نمایند تا در اسرع وقت نسبت به انجام امور مربوطه و صدور معرفی نامه جهت رزرو قطعی هتل درخواستی ایشان اقدام گردد.

ب) جهت تسریع در امور مربوط به اقامت و همچنین تعداد بالای درخواست برای رزرو، خواهشمند است همزمان با ارسال درخواست کتبی، نسبت به واریز هزینه اقامت مطابق با نوع رزرو (نقدی یا اقساطی) و قیمت های اعلام شده به حساب سپرده کوتاه مدت شرکت به شماره 1-62249-834-147بانک اقتصاد نوین به نام شرکت آتیه تابان نوین اقدام نموده و فیش واریزی را (با درج اسم پرسنل متقاضی) به آدرس ایمیل و یا شماره تلگرام و واتساپ فوق الاشاره ارسال نمایند تا نسبت به رزرو نهایی آن اقدام گردد.

ج ) شرکت پس از دریافت درخواست کتبی و تصویر فیش واریزی متقاضی، اقدام به صدور و ارسال معرفی نامه جهت هتل طرف قرارداد (مطابق با مشخصات اعلامی در نامه درخواست متقاضی) نموده و یک نسخه از تصویر نامه نیز برای متقاضی ارسال می گردد.

موارد قابل توجه :

1- در ابتدای کار شرکت آتیه تابان نوین فقط هزینه اصلی اقامت که طبق جدول فوق اعلام گردیده از متقاضی دریافت می دارد و سایر هزینه های جانبی هتل (از قبیل استفاده از محتویات یخچال، سرویس بوفه، کافی شاپ و ...) به عهده متقاضی می باشد که در هنگام تحویل اتاق با هتل تسویه می نماید.

2- پشت چکهای متقاضیان استفاده از خدمات رزرو اقساطی می بایست توسط یکی از همکاران گروه اقتصاد نوین امضاء و به همراه تصویر کدملی شخص امضا کننده به این شرکت ارسال گردد.

3- استفاده از خدمات اقساطی صرفاً مختص سهامداران شرکت تأمین آتیه درخشان نوین می باشد.

خواهشمند است جهت دریافت اخبار و اطلاعیه های مربوط به باشگاه نوین یار به سایت و یا کانال تگلرام شرکت آتیه تابان نوین به نشانی ذیل مراجعه نموده و به آن دسته از همکارانی که عضو کانال نمی باشند معرفی نمایید.

راههای ارتباطی شرکت آتیه تابان نوین :

شماره تماس شرکت : 02166428937

شماره تلفکس شرکت : 02166436885

شماره تلگرام و واتس اپ شرکت : 09213012217

آدرس ایمیل شرکت : info@tabannovin.com

آدرس وبسایت شرکت: www.tabannovin.com

آدرس لینک کانال تلگرام: https://t.me/atnovin 

آژانس مسافرتی دیبا


 

ارائه خدمات گردشگری و توریستی با آژانس مسافرتی دیبا

آژانس مسافرتی دیبا

 

 

پیرو اطلاعیه های صادره در خصوص بازگشایی مجدد باشگاه نوین یار و خدمات در حال توسعه در حوزه رفاهی، به اطلاع همکاران گرامی می رساند که شرکت آتیه تابان نوین با آژانس هواپیمایی دیبا فعال در زمینه تهیه، رزرو و صدور بلیط هواپیما در مسیرهای داخلی یا خارجی با کلیه خطوط هواپیمایی، تهیه، رزرو و فروش تور یا هتــل در مسیرهای ترکیه، دبی، قبرس، مالزی و سنگاپور، تایلند، چین، هند، سریلانکا، مالدیو، آفریقای جنوبی، روسیه و کشورهای اروپایی و ... با شرایط نقد و اقساط به شرح ذیل قرارداد همکاری منعقد نموده است. همکارانی که تمایل به استفاده از خدمات فوق را دارند میتوانند پس از تماس با پرسنل فروش آژانس دیبا به شماره 41701 و دریافت مشاوره درخصوص بلیط و تورهای موردنظر خود فرم درخواست مربوطه (پیوست) را تکمیل و امضا نموده و تصویر فرم تکمیل شده را از طریق یکی از راههای ارتباطی ذیل این نامه به شرکت آتیه تابان نوین ارسال نمایند تا در اسرع وقت نسبت به انجام امور مربوطه و صدور معرفی نامه جهت رزرو قطعی بلیط، هتل و یا تور درخواستی ایشان اقدام گردد.

شرایط خرید نقدی برای اعضای باشگاه : 2 درصد تخفیف بابت خرید نقدی بلیط، رزرو هتل و یا تور انتخابی متقاضیان لحاظ خواهد شد.

شرایط خرید اقساطی : به مبلغ نهایی اعلام شده توسط پرسنل فروش آژانس دیبا 8 درصد اضافه و سپس 30% مبلغ مذکور به عنوان پیش پرداخت به حساب شرکت آتیه تابان نوین واریز گشته و 70% مبلغ باقیمانده به صورت اقساط 8 ماهه طی 8 فقره چک تسویه خواهد شد.

موارد قابل توجه :

·جهت تسریع در انجام امور مربوطه و همچنین تعداد بالای درخواست برای رزرو، خواهشمند است به محض ارسال فرم درخواست، نسبت به واریز هزینه اقامت مطابق با نوع رزرو (نقدی یا اقساطی) و قیمت های اعلام شده به حساب سپرده کوتاه مدت شرکت به شماره 1-62249-834-147بانک اقتصاد نوین به نام شرکت آتیه تابان نوین اقدام نموده و فیش واریزی را (با درج اسم پرسنل متقاضی) به آدرس ایمیل و یا شماره تلگرام و واتساپ فوق الاشاره ارسال نمایند تا نسبت به رزرو نهایی آن اقدام گردد.

·پشت چکهای متقاضیان استفاده از خدمات فوق می بایست توسط یکی از همکاران گروه اقتصاد نوین امضا و به همراه تصویر کدملی شخص امضا کننده به این شرکت ارسال گردد.

·خدمات خرید اقساطی صرفاً مختص سهامداران شرکت تأمین آتیه درخشان نوین می باشد.

خواهشمند است جهت اطلاع از جزئیات و شرایط قراردادهای مذکور و همچنین برای دریافت اخبار و اطلاعیه های مربوط به باشگاه نوین یار به سایت و یا کانال تگلرام شرکت آتیه تابان نوین به نشانی ذیل مراجعه نموده و به آن دسته از همکارانی که عضو کانال نمی باشند معرفی نمایید.

راههای ارتباطی شرکت آتیه تابان نوین :

شماره تماس شرکت : 02166428937

شماره تلفکس شرکت : 02166436885

شماره تلگرام و واتس اپ شرکت : 09213012217

آدرس ایمیل شرکت : info@tabannovin.com

آدرس وبسایت شرکت: www.tabannovin.com


 


آژانس مسافرتی الی گشت

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ارائه خدمات تورهای مسافرتی و گردشگری از آژانس مسافرتی توریستی الی گشت

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی الی گشت برگزارکننده تورهای خارجی (نظیر تور ترکیه، تور دبی، تور تایلند، تور هند و صدها مقصد جذاب دیگر در دنیا) و فروش بلیط داخلی و خارجی، فعالیت خود را از سال 1379 آغاز نموده است. 
در حال حاضر بیش از 600 آژانس در تهران و 1000 آژانس در شهرستان ها از اعضای فعال این مجموعه می باشند و به صورت آنلاین از خدمات گسترده آن استفاده می نمایند. 
شرایط فروش:
- مستقیم: 2% تخفیف در خرید نقدی تورهای گردشگری (از طریق دریافت معرفی نامه)
- آتیه تابان: 30% نقد – 70% اقساط با بازپرداخت 8ماهه (از طریق دریافت معرفی نامه)

جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ذیل با شرکت آتیه تابان نوین تماس حاصل فرمایید:
تلفن تماس:  02166428937-02166436885
کانال تلگرام:https://t.me/atnovin
ایمیل:  info@tabannovin.com

 
 
 

 

فروش ویژه فرش توس مشهد

                                        
فروش ویژه محصولات فرش توس مشهد
 
این مجموعه با بیش از نیم قرن تجربه از سال 1329 شمسی فعالیت اقتصادی خود را شروع نمود و فرش را طبق سلیقه مشتریان آماده و به بازار عرضه نموده و تولید فرش پرآوازه ایرانی را به طور مکانیکی آغاز کرده و توانسته است بهترین ها را تولید و روانه بازارهای ایران و جهان کند.

شرایط فروش:

  • مستقیم – برای خرید به صورت نقد : 10% تخفیف (از طریق دریافت معرفی نامه)
  • مستقیم – برای خرید به صورت اقساطی : اقساط بلند مدت 8 ماهه بدون پیش پرداخت و بدون بهره برابر لیست قیمت مصرف کننده (از طریق دریافت معرفی نامه)

 

 

 

 

 

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ذیل با شرکت آتیه تابان نوین تماس حاصل فرمایید:

تلفن تماس:  02166428937-02166436885

کانال تلگرام:https://t.me/atnovin

ایمیل:  info@tabannovin.com


 

طرح اقامتی سهامداران شرکت تأمین آتیه درخشان نوین در هتل فرهنگ و هنر مشهد

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

طرح اقامتی سهامداران شرکت تأمین آتیه درخشان نوین در هتل فرهنگ و هنر مشهد

در راستای ایجاد امکانات رفاهی جهت سهامداران گرامی، شرکت آتیه تابان نوین ضمن هماهنگی با امور رفاهی بانک اقتصادنوین، اقدام به عقد قرارداد با هتل فرهنگ و هنر مشهد جهت بهره برداری همکاران نموده است.

 

شرکت آتیه تابان نوین ضمن هماهنگی با امور رفاهی بانک اقتصادنوین و مدیریت شرکت تامین آتیه درخشان نوین، اقدام به عقد قرارداد با هتل فرهنگ و هنر مشهد واقع در مشهد، خیابان امام خمینی، میدان 10 دی، نیش خیابان رازی غربی یکم با شرایط ذیل جهت بهره برداری همکاران نموده است.

شماره تماس هتل فرهنگ و هنر مشهد 38552058-051

شرایط هتل :

·سرویس صبحانه رایگان می باشد.

·زمان تحویل اتاق از ساعت 14 به بعد و زمان تخلیه اتاق قبل از ساعت 12 ظهر می باشد.

·اتاق های موردنظر برای پذیرش مهمان مجهز به تمام امکانات لازم از قبیل یخچال، تلویزیون، تلفن، سیستم گرمایشی و سرمایشی، سرویس خواب و حمام، حوله، صابون، شامپو، دستمال کاغذی، مسواک و خمیردندان می باشد.

·اعتبار قیمت های مندرج در جدول فوق تا اطلاع ثانوی می باشد.

سایر توضیحات تکمیلی :

الف) همکارانی که تمایل به استفاده از خدمات هتل فرهنگ و هنر مشهد را دارند می بایست جهت رزرو اتاق حداقل 3 روز قبل از زمان موردنظر جهت آگاهی از وجود ظرفیت خالی با قسمت پذیرش هتل تماس گرفته و پس از اطمینان از موجود بودن اتاق متناسب با تعداد نفرات، ، فرم درخواست مربوطه را تکمیل و امضا و سپس به آدرس info@tabannovin.com ایمیل و یا به شماره 09213012217 تلگرام یا واتساپ فرمایند.

ب) جهت تسریع در امور مربوط به اقامت و همچنین تعداد بالای درخواست برای رزرو، خواهشمند است همزمان با ارسال فرم درخواست، نسبت به واریز هزینه اقامت مطابق با قیمت های اعلام شده به حساب سپرده کوتاه مدت شرکت به شماره 1-62249-834-147بانک اقتصاد نوین به نام شرکت آتیه تابان نوین اقدام نموده و فیش واریزی را (با درج اسم پرسنل متقاضی) به آدرس ایمیل و یا شماره تلگرام و واتساپ فوق الاشاره ارسال نمایند تا نسبت به رزرو نهایی آن اقدام گردد.

لازم به ذکر است در ابتدای کار شرکت آتیه تابان نوین فقط هزینه اصلی اقامت که طبق جدول فوق اعلام گردیده از متقاضی دریافت می دارد و سایر هزینه های جانبی هتل (از قبیل استفاده از محتویات یخچال، سرویس بوفه، کافی شاپ و ...) به عهده متقاضی می باشد که در هنگام تحویل اتاق با هتل تسویه می نماید.

ج ) شرکت پس از دریافت فرم درخواست تکمیل شده و تصویر فیش واریزی متقاضی، اقدام به صدور و ارسال معرفی نامه جهت هتل طرف قرارداد (مطابق با مشخصات اعلامی در فرم درخواست متقاضی) نموده و یک نسخه از تصویر نامه نیز برای متقاضی ارسال می گردد.

 

دریافت فرم درخواست:


 

[leech=http://]
تصاویر هتل و امکانات موجود 
 
[/leech]

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 
 
 


صدور بلیط آنلاین از طریق شرکت هواپیمایی زاگرس

صدور بلیط آنلاین از طریق شرکت هواپیمایی زاگرس

Image result for ‫هواپی٠ایی زاگرس‬‎

شرکت آتیه تابان نوین طی قراردادی با شرکت هواپیمایی زاگرس اقدام به راه اندازی پنل صدور آنلاین بلیت هواپیمای این شرکت از طریق ایجاد دسترسی مخصوص شرکت آتیه تابان نوین با 5 درصد تخفیف ویژه سهامداران گرامی نموده است. لازم به ذکر است در حال حاضر صدور بلیت برای پروازهای داخلی و صرفاً مربوط به هواپیمایی زاگرس می باشد که در نظر است در آینده نزدیک پس از نهایی شدن رایزنی ها، امکان صدور بلیت سایر شرکتهای هواپیمایی نیز فراهم گردد. 


جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ذیل با شرکت آتیه تابان نوین تماس حاصل فرمایید:
تلفن تماس:  02166428937-02166436885
کانال تلگرام:https://t.me/atnovin
ایمیل:  info@tabannovin.com